Takarmatur oscarianks stil

Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil
Takarmatur oscarianks stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKARMATUR, tidigt 1900-tal, oscariansk stil, 12 ljusarmar, mässig, plafond med kupa i blästrat glas samt 2 ljuspunkter, höjd ca 75, diameter ca 75 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

765177

2020-04-28