Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARKITTEL, tidigt 1900-tal, ställning i järnsmide, höjd på kittel ca 24, diameter 48, total höjd ink ställning 46 cm

Bruksslitage

765185

2020-04-28