Diadem band hårkam brosch knappar stålarbete

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DIADEM, BAND, HÅRKAM, BROSCH, KNAPPAR, 3+1+1, stålarbete, 1800-tal, bandets längd ca 18,5 cm, ursprungligen ett armband

Delvis omarbetade, lagningar

765189

2020-04-27