Lars Gunnar Nordström serigrafi

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) ur serien "dimensions & extensions V", signerad samt daterad -90, serigrafi, A P, 65x65 cm

765206

2020-04-27