Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DIORAMA, båtmodellen utförd av Carl J Öberg, signerad, bemålat trä samt detaljer i bl a snöre, skåpets höjd ca 57, längd 71 cm

Slitage, färgfläckar

765209

2020-04-28