Samling trådburkar

Samling trådburkar
Samling trådburkar
Samling trådburkar
Samling trådburkar
Samling trådburkar
Samling trådburkar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

TRÅDBURKAR 9 st, trä, lackarbete, 1800/1900-tal, höjd ca 5,5-7 cm

slitage

765216

2020-05-02