Herman Österlund oljemålning

Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Motiv från Kungsparken i Malmö 1917, signerad, olja på duk, ca 61x69 cm

765246

2020-04-28