Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SKOR, 3 par, Kina, bland annat broderat siden, 1900-tal, längd ca 12-13 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar, mindre skador.
765261
2020-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner