Lennart Rosensohn akvarell

Lennart Rosensohn akvarell
Lennart Rosensohn akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): kavallerie, akvarell, signerad, bildmått 21 x 30 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

765271

2020-04-27