Svenolov Ehrén grafik
Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004), färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren -80, 3 sammanfogade blad, i ram, mått ca 64x48 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765285
2020-04-30