Svenolov Ehrén grafik

Svenolov Ehrén grafik
Svenolov Ehrén grafik

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004), färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolof Ehren -80, 3 sammanfogade blad, i ram, mått ca 64x48 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765285

2020-04-30