Bertil Vallien skål glas

Bertil Vallien skål glas
Bertil Vallien skål glas
Bertil Vallien skål glas
Bertil Vallien skål glas
Bertil Vallien skål glas
Bertil Vallien skål glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL VALLIEN, skål, glas, Kosta Boda Ateljé, överfångsdekor av blomster, signerad "Boda B.Vallien Atelje 40022, diameter 18,5 cm, höjd 11 cm.

Mindre bruksslitage.

765287

2020-05-04