Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTIL VALLIEN, skål, glas, Kosta Boda Ateljé, överfångsdekor av blomster, signerad "Boda B.Vallien Atelje 40022, diameter 18,5 cm, höjd 11 cm.
Mindre bruksslitage.
765287
2020-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här