Fåtöljer Swedish Grace

Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace
Fåtöljer Swedish Grace

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Swedish Grace, 1920/30-tal, textilklädsel, ben i betsad björk, sitshöjd ca 40 cm

Bruksslitage, senare klädsel

765288

2020-04-27