Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med träskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, 3-lådig, intarsia dekor, i mform av vinblad och ymnighetshorn, höjd ca 76, 92x45 cm, nyckel medföljer
Slitage, senare målad skiva.
765291
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här