Ett par vägglampor från 1950-talet
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1950-tal, svartlackerat trä, mässing och glas, kupor av opalvit opak glasmassa, höjd 32 cm
Ej funktionstestade, en kupa med nagg nedtill (täcks av metallfästet och syns ej när monterad)
765292
2020-05-10