Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
MARI SÖDERLUND, litografi, signerad och numrerad 2/199, i ram, bladmått ca 75x56 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram
765307
2020-04-30