Kartell
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YOSHIOKA TOKUJIN, stolar och bord, "AMI AMI", 4 dlr, för Kartell, Italien, glossy black, svart plast, bord med ben i lackad metall, flätad dekor, stolar: sitthöjd ca 45, bredd ca 43 cm, bord: 70x70, höjd ca 72 cm.
Bruksslitage, repor
765311
2020-04-30