Kartell

Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell
Kartell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHIOKA TOKUJIN, stolar och bord, "AMI AMI", 4 dlr, för Kartell, Italien, glossy black, svart plast, bord med ben i lackad metall, flätad dekor, stolar: sitthöjd ca 45, bredd ca 43 cm, bord: 70x70, höjd ca 72 cm.

Bruksslitage, repor

765311

2020-04-30