Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal, Teakfanér och teak, två genomgående lådor i sargen samt tidninghylla, längd 160 cm, bredd 58 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage, fläckar, lagade ben.

765334

2020-04-27