Johannes Andersen soffbord
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal, Teakfanér och teak, två genomgående lådor i sargen samt tidninghylla, längd 160 cm, bredd 58 cm, höjd 50 cm.
Bruksslitage, fläckar, lagade ben.
765334
2020-04-27