Stolar Malmsten
2020-04-28
765340
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stolar, 4 st, STOLAB, undertill märkta 2016, vitlackerade, sitthöjd ca 44 cm
Brukslitage, smärre ytskador