Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
YTTERFODER, 1900-tal, majolika, sannollikt Italien, höjd ca 14,5, längd 42 cm
Slitage
765341
2020-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här