Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, 1900-tal, majolika, sannollikt Italien, höjd ca 14,5, längd 42 cm

Slitage

765341

2020-04-29