Caféstolar rotting

Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting
Caféstolar rotting

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 4 st, rotting, sitthöjd ca 46 cm

Ingår i tema Trädgård

Brukslitage, smärre skador

765342

2020-04-28