Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, blandstil, björk, stoppad rygg och sits, blå möbelklädsel, rygghöjd ca 85, sitthöjd 41 cm
Smärre bruksslitage på karm och möbeltyg
765355
2020-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här