Karmstolar 1 par
2020-04-29
765355
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, blandstil, björk, stoppad rygg och sits, blå möbelklädsel, rygghöjd ca 85, sitthöjd 41 cm
Smärre bruksslitage på karm och möbeltyg