August Jernberg olja på pannå

August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå
August Jernberg olja på pannå

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AUGUST JERNBERG (1855-1935), Stilleben, signerad A Jernberg, förgylld originalram, olja på pannå, 26 x 34 cm

Repa

765357

2020-05-10