Salongsbord ett par

Salongsbord ett par
Salongsbord ett par
Salongsbord ett par
Salongsbord ett par
Salongsbord ett par
Salongsbord ett par
Salongsbord ett par
Salongsbord ett par

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, sidobord, 1 par, 1900-tal, rokokostil, ovala, svängda ben, lackerad björk, höjd ca 73, 75x50 cm

Bruksslitage, ytliga skador

765365

2020-04-29