Erik Höglund, vas/flaska

Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska
Erik Höglund, vas/flaska

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, vas/flaska, 1993, Strömbergshyttan, klar glasmassa med underfång i grönt, blått, mörkviolett och ljusblått, signerad undertill samt numrerad 23/250, höjd ca 15 cm

Obetydligt slitage

765376

2020-04-29