Bokskåp stockholmsarbete i Karl Johan
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKSKÅP, stockholmsarbete i Karl Johan, mahognyfanerat, nyckelbössningar i mässing, uppsvängt krönet med dekor av pärlstav, övre delen med glasdörrar och hyllinredning, underdel med en hylla, en nyckel medföljer, höjd 229, 117 x 47 cm
Smärre fanerskador och fanerbortfall
765391
2020-04-27