Bokskåp stockholmsarbete i Karl Johan

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, stockholmsarbete i Karl Johan, mahognyfanerat, nyckelbössningar i mässing, uppsvängt krönet med dekor av pärlstav, övre delen med glasdörrar och hyllinredning, underdel med en hylla, en nyckel medföljer, höjd 229, 117 x 47 cm

Smärre fanerskador och fanerbortfall

765391

2020-04-27