Okänd konstnär
Vollendet
2020-04-29
765413
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, motiv med nunnor på eka, olja på pannå, osignerad, ca 30x20