Soffa Florida

Soffa Florida
Soffa Florida
Soffa Florida
Soffa Florida
Soffa Florida
Soffa Florida
Soffa Florida
Soffa Florida

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, "Florida", AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-talets andra hälft, senare bemålad grön, längd ca 134 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Kompletterad, fogsprickor, slitage

765423

2020-04-28