Kandelabrar ett par 1800-talets slut.

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KANDELABRAR, ett par, 1800-talets slut, femarmade ljusstakar i gulmetall och röd marmor, ljuspiporna borrade för el, en pipa utan manschett, höjd ca 43 cm

Slitage

765424

2020-04-30