Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLAMLÄNDSK KONSTNÄR (1600-tal): Den botfärdiga Maria Magdalena, olja på koppar, 23x17 cm
Sannolikt efter målning av Frederico Barocci
smärre färgbortfall
765431
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här