Flamländsk konstnär olja på koppar 1600-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLAMLÄNDSK KONSTNÄR (1600-tal): Den botfärdiga Maria Magdalena, olja på koppar, 23x17 cm
Sannolikt efter målning av Frederico Barocci

smärre färgbortfall

765431

2020-05-10