Birger Hjelm

Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm

Klubbat för:

550 SEK

3 000 SEK

BIRGER HJELM (1901-1979): Tallar, signerad Birger Hjelm, olja på pannå, ca 71x81 cm

765434

2020-04-27