Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLAMPA, Gagneau, Paris, 1800-talets slut, porslin glaserat i brunt monterad med beslag av brännförgylld brons, märkt GAGNEAU 115 R. LAFAYETTE, höjd 67 cm
Ny el behöver dras (sladd)
765437
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här