Bordslampa Gagneau Paris 1800-talets slut

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, Gagneau, Paris, 1800-talets slut, porslin glaserat i brunt monterad med beslag av brännförgylld brons, märkt GAGNEAU 115 R. LAFAYETTE, höjd 67 cm

Ny el behöver dras (sladd)

765437

2020-05-10