H Wallace oljemålning

H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning
H Wallace oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

H WALLACE, "In Sherwood forest", signerad, 1800-tal, olja på duk, ca 60x49 cm

Proveniens: Lennart Ring, 1930-2006, handbollsspelare för AIK och SoIK Hellas.

Minimala färgbortfall, lös dekordel till ramen medföljer

765452

2020-04-29