H Wallace oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
H WALLACE, "In Sherwood forest", signerad, 1800-tal, olja på duk, ca 60x49 cm
Proveniens: Lennart Ring, 1930-2006, handbollsspelare för AIK och SoIK Hellas.
Minimala färgbortfall, lös dekordel till ramen medföljer
765452
2020-04-29