Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, venetiansk stil, för nio ljus, glasarmar med olikslipade prismor samt ekollon, 12 ljuspunkter, höjd ca 65 cm, diameter ca 65 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

765453

2020-04-29