Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SEKRETÄR, tidigt 1900-tal, 4 lådor, fanér i valnöt och rot, handtag i mässing, 2 nycklar till lådorna och skrivdelen finns, höjd ca 147 samt 104x50 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
765455
2020-04-29