Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, tidigt 1900-tal, 4 lådor, fanér i valnöt och rot, handtag i mässing, 2 nycklar till lådorna och skrivdelen finns, höjd ca 147 samt 104x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

765455

2020-04-29