Gipsbyst

Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst
Gipsbyst

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BYST "Phrenologie", gips, bemålad, 1900-talets början, höjd ca 27 cm

slitage, avslag

765464

2020-05-03