Ställ empire 1800-talets första kvartal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STÄLL, empire, brännförgylld brons, buret av fyra bevingade fabeldjur, genombruten hänkel, höjd inkl hänkel 15, 12,5 x 12,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Insats saknas

765465

2020-04-27