Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
BOJANER, VAS, 4 dlr., porslin, Kina, 16/17/18-tal, varierande dekor, höjd ca 15-27 cm
Nagg, Wucaiurnan med omfattande lagning, vasen med avslag
765467
2020-04-27