Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 3 st, 1900-2000-tal, gustaviansk stil, bordet av Åmells Möbler, bemålat, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 45, höjd ca 73, 170x85 cm
Stolar med kraftigt slitage
765491
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här