Nils Janzon

Nils Janzon
Nils Janzon
Nils Janzon
Nils Janzon
Nils Janzon
Nils Janzon

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

NILS JANZON (1850-1926): Strömstad-Laholm 1891, signerad Nils Janzon, olja på duk, ca 17,5x25,5 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

765500

2020-04-27