Strindbergslampa

Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BORDSLAMPA Strindbergsmodell, 1900-talets andra hälft, kupa av opakt glas, höjd ca 45 cm

kupa med nagg kring kant under metallskena

765507

2020-05-03