Thomas Nordström, Princesstårta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS NORDSTRÖM (f.1967), Princesstårta, tårtfat med kupa, ensam i sitt slag, gjod på Konstfack, undertill signerat och daterad Thomas Nordström 1996, diameter fat ca 33 cm, diameter kupa ca 22, total höjd ca 18 cm

Smärre slitage

765518

2020-04-29