Aleksandr Vladimirovic Makovski oljemålning

Klubbat för:

5 200 EUR

Utropspris

5 000 EUR

ALEXANDR VLADIMIROVIC MAKOVSKI (1869-1924) kvinna blickar ut över dalen, signerad samt daterad 1917, olja på pannå, 40x35 cm

765522

2020-05-17