Klubbat för:
5 200 EUR
Utropspris
5 000 EUR
ALEXANDR VLADIMIROVIC MAKOVSKI (1869-1924) kvinna blickar ut över dalen, signerad samt daterad 1917, olja på pannå, 40x35 cm
765522
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här