Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 19/2000-tal, lös sittplymå, främre ben med hjultrissor, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

765526

2020-04-29