Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets fjärde kvartal, stomme i stål med två lådor i sargen med läderremmar, glasskivor i röktonatglas, höjd ca 47, 66x128 cm

Inköpt i San Francisco

Smärre slitage och rispor

765530

2020-04-27