Soffbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets fjärde kvartal, stomme i stål med två lådor i sargen med läderremmar, glasskivor i röktonatglas, höjd ca 47, 66x128 cm
Inköpt i San Francisco
Smärre slitage och rispor
765530
2020-04-27