Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD, stockholmsarbete i empire, fanderad i mahogny, skiva av vit marmor, profilerad sarg uppburen av två kolonner med träskurna kapitell, fotplatta med insvängd mittdel, höjd 76, 66 x 36 cm

Smärre skador och sprickor, skiva med nagg, bakstycke med spår av fyllning

765548

2020-05-10