Damporträtt

Damporträtt
Damporträtt
Damporträtt
Damporträtt
Damporträtt
Damporträtt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Damporträtt, olja på ekpannå, 35 x 27,5 cm, oramad

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, retuscher

765549

2020-04-30