Oljemålning Kai Nielsen

Oljemålning Kai Nielsen
Oljemålning Kai Nielsen
Oljemålning Kai Nielsen
Oljemålning Kai Nielsen
Oljemålning Kai Nielsen
Oljemålning Kai Nielsen

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAI NIELSEN (1882-1924): "Donationsgatan Hälsingborg", signerad Kai Nielsen, olja på pannå, ca 59x49 cm

765554

2020-04-29